rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon
Pusfinālā iekļuvušas komandas
Komandas nosaukums Skolas nosaukums Punkti
Kannabis club Jaunogres vidusskola 135
"Latvietes" Ogres sākumskola 105
Uldoniņi Ogres sākumskola 97
Smurfi Lielvārdes pamatskola 87
Kurmji Lielvārdes pamatskola 84
Spīdolēni Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija 79
Prātotāji Iecavas vidusskola 79
DINAMĪTS Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola 78
Superboys Ikšķiles novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāde Tīnūžu sākumskola 72
Brašie sestie Madlienas vidusskola 72
Pusfinālā iekļūst 10 komandas no katra reģiona, kas ieguvušas visvairāk punktu neklātienes kārtā, bet ne vairāk kā divas komandas no vienas skolas.
Pārējās komandas, kas nav iekļuvušas pusfinālā
Komandas nosaukums Skolas nosaukums Punkti
Big Brain Ogres sākumskola 87
"AmSiLīNi" Ogres sākumskola 82
Mobīlais piecinieks Ogres sākumskola 81
Promasteri Flomasteri Ogres sākumskola 81
Ašie Ogres sākumskola 75
HEMB Ogres sākumskola 71
Sunākstieši Sunākstes pamatskola 66
Lielie ņiprie Madlienas vidusskola 65
Drošībnieki Vecsaules pamatskola 63
Kartupeļi Ogres sākumskola 59
Delfīni Lielvārdes pamatskola 58
Karstie riteņi Šķibes pamatskola 56
LDN Lēdmanes pamatskola 55
Meņģele - eņģele Taurupes pamatskolas Meņģeles filiāle 55
Rakari Valdemāra pamatskola 53
Black horse Ikšķiles novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāde Tīnūžu sākumskola 52
Drošās meitenes Šķibes pamatskola 49
Ozolēni Mazzalves pamatskola 49
Bauskas pacani Bauskas pilsētas pamatskola 48
Pieci teletūbiji Ogres sākumskola 48
The Bad Ones Ogres sākumskola 47
Velo VEBKA Pērses Sākumskola 44
"Seši deviņdesmit" Aizupes pamatskola 40
"Baigi labi rullējam" Edgara Kauliņa Lielvārdes vsk. 35
"Mobilās meitenes" Aizupes pamatskola 33
Smart Queens Iecavas vidusskola 33
Čipsi Jelgavas 5.vidusskola 32
Dream voditel team Jelgavas 5.vidusskola 32
Aktīvi nerimstošie Lielvārdes pamatskola 30
Vegetable Jelgavas 5.vidusskola 30
"Zaļie" Ogres sākumskola 19
Krāsas Jelgavas 5.vidusskola 7
Trakie pelmenīši Ogres sākumskola 3