rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon

CSDD konkurss „Gribu būt mobils” arī 2019./2020. mācību gadā

gbm_image2.jpg

Arī 2019./2020. mācību gadā Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina visus 6.-8. klašu skolēnus būt mobiliem un piedalīties konkursā „Gribu būt mobils”.
Konkursa mērķis ir aktualizēt satiksmes drošības jautājumu apguvi jauniešu vidū un domāt par personīgās drošības garantēšanas iespējām ceļu satiksmē velosipēda un mopēda vadītājiem.

Bērniem un jauniešiem kā satiksmes dalībniekiem ļoti nepieciešamas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un praktiski jāmāk pārvarēt dažādas grūtības pakāpes šķēršļus. Katra diena uz ceļa ir zināšanu un prasmju pārbaude. Bet interesantas un saistošas sacensības ir viens no veidiem, kā motivēt skolēnus apgūt ceļu satiksmes drošības jautājumus, lai izkoptu sevī nepieciešamās iemaņas ceļu satiksmei.

Konkursa „Gribu būt mobils” fināla uzvarētājkomanda saņems balvā 2000 EUR dāvanu karti izglītojošam ceļojumam. Arī fināla sacensību otrās un trešās vietas ieguvēji saņems ceļojuma dāvanu karti, ko varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Veiksmīgākie neklātienes sacensību dalībnieki saņems noderīgas balvas. Balvas savā īpašumā iegūs arī visu klātienes sacensību - septiņu pusfinālu dalībnieki.

Sīkāku informāciju par konkursu atradīsiet sadaļā nolikums.

Konkursu organizē CSDD sadarbībā ar SIA „Aģentūra VB Plus”. Projekts tiek finansēts no OCTA līdzekļiem. Projektu atbalsta Rīgas Motormuzejs, Skaisto skatu aģentūra.

Papildus informācija:
Gatis Purmalis vai Dženija Luce
Tālrunis: 67 55 3017

Konkursa organizatoru birojs:
SIA "Aģentūra VB Plus",
Klijānu iela 8, Rīga, LV-1013 

E-pasta adrese:
mobils@agencyvb.lv