rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon

Gribu būt mobils arī 2017./2018. mācību gadā

gbm_image2.jpg

Šogad jau vienpadsmito reizi Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina 6. – 8. klašu skolēnus mobilizēties un piedalīties izglītojošā un interesantā konkursā  – „Gribu būt mobils!” topošajiem un esošajiem velosipēdu un mopēdu vadītājiem par ceļu satiksmes drošību .

Satiksmes drošības stāvokļa analīze ļauj secināt, ka pastiprināta uzmanība jāpievērš mazaizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku izglītībai un apziņas veidošanai (gājēji, velosipēdisti, mopēdisti, topošie autovadītāji). Šobrīd īpaši aktuāls ir jautājums par pareizas attieksmes veidošanu bērniem un jauniešiem attiecībā pret savu un līdzcilvēku drošību, tai skaitā ceļu satiksmē. Konkurss „Gribu būt mobils” ir lieliska iespēja jauniešiem apgūt tik nepieciešamās ceļu satiksmes drošības zināšanas.

Konkursa „Gribu būt mobils” fināla uzvarētājkomanda saņems balvā 1800 EUR dāvanu karti izglītojošam ceļojumam.  Arī fināla sacensību otrās un trešās vietas ieguvēji saņems ceļojuma dāvanu karti, ko varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Veiksmīgākie neklātienes sacensību dalībnieki saņems noderīgas balvas. Balvas savā īpašumā iegūs arī visu klātienes sacensību -  septiņu pusfinālu dalībnieki.

Sīkāku informāciju par konkursu atradīsiet sadaļā nolikums.

Konkursu organizē CSDD sadarbībā ar SIA „Aģentūra VB Plus”. Projekts tiek finansēts no OCTA prēmijām. Projektu atbalsta Rīgas Motormuzejs, SIA Cube Aģentūra, AS Capital, Skaisto skatu aģentūra un SIA Watermelon. 

Papildus informācija:
Gatis Purmalis vai Dženija Luce
Tālrunis: 67 55 3017

Konkursa organizatoru birojs:
SIA "Aģentūra VB Plus",
Klijānu iela 8, Rīga, LV-1013 

E-pasta adrese:
mobils@agencyvb.lv