rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon
22.01.2019.

Reģionālais pusfināls atkal Kusā

2019.gada 22.janvārī Kusas pamatskola kārtējo reizi laipni uzņēma 6.-8.klašu skolēnu konkursa "Gribu būt mobils" par drošību ceļu satiksmē reģionālā pusfināla dalībniekus. Paldies skolai par to. Šīs skolas tāpat kā Strautiņu pamatskolas jauniešu komandas jau daudzus gadus aktīvi piedalās konkursā un ir guvušas ievērojamus panākumus. To parādīja arī neklātienes sacensībās augstais gūto punktu skaits.

Pusfināla sacensībās jaunieši ātri izprata jauno sacensību norises gaitu un parādīja ievērojamu sniegumu, planšetdatorā atbildot uz testu jautājumiem un pasākuma beigu posmā demonstrējot iepriekš rūpīgi pārdomātos un sagatavotos mājas darbus par ceļu satiksmes drošībai svarīgām tēmām.

Arī šīs pusfināla sacensības parādīja, ka komandu izveidošanā un saliedēšanā kā vienmēr nozīmīga loma ir pedagogiem, kuriem gribētos vēlreiz pateikties par entuziasmu, veicot darbietilpīgo skolēnu sagatavošanu konkursam.

Kusas pusfinālā uzvarētāja laurus saņēma komanda Strauti-1 no Strautiņu pamatskolas ar 61,75 punktiem. Pārējie rezultāti redzami šeit.

Bet intriga - kuras komandas iekļūs pusfinālā- saglabājas!

Nākamais pusfināls notiks 24.01.2019, plkst. 11:00 Limbažu 3.vidusskolā, Parka iela 38, Limbažos.

Citas ziņas