rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon
17.01.2019.

Otrais pusfināls Bauskā

Otrais pusfināls Bauskā
 
 
Turpinās 6.-8.klašu skolēnu konkursa par drošību ceļu satiksmē "Gribu būt mobils" pusfināla sacensības. Otrais pusfināls notika Bauskā 2019.gada 17.janvārī. Savā starpā sacentās 10 komandas no Bauskas reģiona, kuras parādīja vislabāko sniegumu konkursa neklātienes kārtā:
"TĀLBRAUCĒJU AKADĒMIJA GEMEIA", Ozolnieku vidusskola, "Ziemeļblāzma", Jaunogres vidusskola, "Rausīši",Ogres sākumskola, " Constellation", Jaunogres vidusskola, "Bauskas BJC Velopulciņš", Bauskas Bērnu un jauniešu centrs, " Smurfi", Lielvārdes pamatskola, "Savējie", Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola, "Kājāmgājēji", Ogresgala pamatskola, "Greda", Bauskas pilsētas pamatskola, "Rolltoninī", Ogres sākumskola.
Sacensības notika Bauskas pilsētas pamatskolā. Jaunais sacensību formāts bija pārsteigums un interesants izaicinājums gan skolēniem, gan pedagogiem. Spraigā cīņā katram komandu dalībniekam bija iespēja parādīt savas zināšanas un palīdzēt savai komandai ceļā uz uzvaru. Noteikums, ka atbildes uz planšetdatora bija jāsniedz noteiktā laikā, un apziņa, ka katra skolēna atbilžu kvalitāte būtiski ietekmē visas komandas rezultātu, prasīja no jauniešiem maksimālu koncentrāciju. Atraktīvā saspēle ar pasākuma vadītāju Kārli Anitēnu palīdzēja izprast katra testa būtību un sagatavoties atbilžu sniegšanai.Tā kā šī mācību gada konkursa norise kardināli atšķiras no iepriekšējiem gadiem un balstās uz jauno tehnoloģiju izmantošanu, konkursa organizētājus interesēja skolotāju viedoklis. Neformālās sarunās ar skolotāju Santu Mežveveri un komandas “Smurfi” izskanēja viedoklis, ka konkurss ir interesants, bērni atsvaidzināja zināšanas un ieguva jaunas. Tāpat bērni atzina, ka pateicoties mājas darba uzdevumam, viņi tagad lieto drošības jostu transporta līdzekļos. Prezentējot sagatavoto mājas darbu, skolēni demonstrēja ievērojamas spējas izprast un analītiski izklāstīt tēmu, kā arī pasniegt to vizuāli interesanti. Jāatzīmē arī jauniešu prasme uzstāties auditorijas priekšā.
Bauskas reģiona pusfināla sacensībās uzvaru guva komanda  " Smurfi", Lielvārdes pamatskolas  56 punktiem.
Pārējo komandu rezultāti atrodami šeit:
 
Paldies Bauskas pilsētas pamatskolai par sirsnīgo uzņemšanu!
 
Nākamais pusfināls notiks 2019.gada 22.janvārī, plkst. 11.00, Kusas pamatskolā, Skolas ielā 3, Kusa, Aronas pag. Madonas nov. 
Citas ziņas