rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon
23.01.2020.

Konkursa "Gribu būt mobils" pusfināli turpinās Kuldīgā

6.-8.klašu konkursa par ceļu satiksmes drošību "Gribu būt mobils" pusfināla sacensības sasniegušas Kurzemi. Desmit veiksmīgākās un zinošākās reģiona komandas  2020. gada 23. janvārī viesmīlīgi uzņēma Kuldīgas 2.vidusskola. Tajā piedalījās komandas Burunduki un Šaursliežu dzelzceļš no  Kuldīgas 2.vidusskolas,  Muterītes un Sencīši no V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas, Skrunda-3 un Skrunda-4   no Skrundas vidusskolas,  4 velodraugi no  Brocēnu vidusskolas, Pope-1 un Pope-2  no Popes pamatskolas un Lielgalvji no Krotes Kronvalda Ata pamatskolas.

Sacensību dalībnieki bija nopietni gatavojušies sacensībām, apzinoties, ka viņi paši un viņu vienaudži piedalās ceļu satiksmē ne tikai kā gājēji, bet arī kā velosipēdu vadītāji un topošie mopēdu vadītāji. Katrai no šīm vismazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku grupai ceļu satiksme izvirza savas specifiskas prasības, tādēļ, jo vairāk nepieciešama sistemātiska un vispusēja izglītošana šajā jomā.            

Jau konkursa neklātienes posms, kurā piedalījās ap 500 komandu no visas Latvijas, rosināja pārbaudīt, papildināt un paplašināt zināšanu un prasmju loku, kas vitāli nepieciešamas ceļu satiksmē, jo no tām var būt atkarīga jauniešu veselība un pat dzīvība.

Klātienes sacensībās reģiona labākajām komandām tika izvirzītas augstākas prasības gan teorijas jautājumos, gan praktiski veidojot pareizas ceļu satiksmes organizācijas shēmas, gan radoši un atraktīvi prezentējot šo nozīmīgo tēmu mājasdarbā.

Konkursa formāts ļāva izpausties katram komandas dalībniekam individuāli, kā arī strādājot komandā un kopā uzrādot labus rezultātus.

Šoreiz 1.vietu ar 63.75 punktiem izcīnīja komanda Pope-1 no  Popes pamatskolas, 2.vietā ar 62.75 punktiem komanda Muterītes no V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas un trešajā vietā ar 61.50 punktiem komanda Pope-2 no Popes pamatskolas. Visi rezultāti atrodami šeit.

Liels paldies Kuldīgas 2.vidusskolai par sirsnīgo uzņemšanu!

Nākamais pusfināls notiks 2020.gada 28. janvārī Kusas pamatskolā.

Visiem konkursa dalībniekiem veiksmi sacensībās un vienmēr drošu ceļu!

Citas ziņas