rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon
15.12.2018.

"Gribu būt mobils" pusfināli uzņem apgriezienus! Rīgā

Ar Rīgas posma sacensībām aizsākas 6.-8. klašu skolēnu konkursa "Gribu būt mobils" pusfināli. Pirmais pusfināls notika 2019.gada 15.janvārī Rīgas Motormuzejā. Tajā piedalījās 10  komandas no Rīgas un Pierīgas, kas guvušas lielāko punktu skaitu neklātienes posma testos:

Ceļu ABC un Jaunie vadītāji no Rīgas 21.vidusskolas

Labākie rajonā no Rīgas 66.speciālā vidusskolas

Superzvaigznes un Teo no Rīgas 34.vidusskolas

Ādaži- 6.b-7 un Ādaži-8.e-1 no Ādažu vidusskolas

Rezervisti no Mālpils novada vidusskolas

Con moto no Rīgas 41. vidusskolas

Meža Brāļi no Salaspils 1.vidusskolas

Fermeri no Siguldas Valsts ģimnāzijas.

 

Šogad konkursa klātienes kārtai ir jauns līdz šim nebijis formāts, jo talkā nāca  modernās tehnoloģijas, kas procesu padara jauniešiem aizraujošu un interesantu. Dzīvā komunikācijā ar pasākuma vadītāju skolēni noskaidroja veicamo uzdevumu un sniedza atbildes ar planšetdatora palīdzību. Inovatīvais konkursa klātienes norises veids ļauj novērtēt katra komandas dalībnieka individuālu sniegumu, kā arī ieguldījumu kopējā komandas rezultātā.

Pirms došanās uz pusfinālu dalībniekiem bija mājas uzdevums, kura tapšanā gan skolēni, gan skolotāji mācījās strādāt un domāt kopīgi kā vienota komanda.

Konkursanti iepazīstināja ar savu mājas darbu, veidojot interesantas prezentācijas, paužot savu viedokli un demonstrējot stabilas zināšanas. Mājas darba tēma šogad ir sekojoša: Izveidojiet un realizējiet savā skolā kampaņu par drošības jostu lietošanu visos transporta līdzekļos, kuri ir aprīkoti ar drošības jostām. Jūsu uzdevums - izstrādāt kampaņai devīzi (piemēram, „Drošības josta glābj Tev dzīvību“), veikt izglītojošo darbu (piemēram, pasākums, afiša, video, u.c.), īpaši uzsverot drošības pasākumu nepieciešamību skolas autobusā un to gaidot, novērtēt kampaņas sasniegtos rezultātus.

Rīgas pusfinālā tika noskaidrots uzvarētājs, bet uz finālu šoreiz tiks tās 7 komandas, kuras pusfinālos ieguva viss vairāk punktu.  

Bet šajā pusfinālā ir sekojošas vietas un punktus, kurus varat apskatīties šeit

Visi pusfināla dalībnieki saņēma diplomus un piemiņas balvas.

Nākamais pusfināls notiks 2019.gada 17.janvārī, Bauskā, Bauskas pilsētas pamatskolā Rīgas iela 32, Bauska.

Citas ziņas