rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon
12.10.2017.

„Gribu būt mobils” neklātienes kārta ir sākusies!

Šodien, 12. oktobra rītā CSDD konkursa 6.-8. klasēm „Gribu būt mobils” neklātienes kārta ir sākusies. Konkurss „Gribu būt mobils” ir lieliska iespēja jauniešiem apgūt tik nepieciešamās ceļu satiksmes drošības zināšanas topošajiem mopēdu vadītājiem.

Konkursa galvenā balva – dāvanu karte izglītojošam ceļojumam 1800 EUR vērtībā. Fināla otrās un trešās vietas ieguvējiem balvā būs ceļojumu dāvanu kartes 600 EUR un 400 EUR vērtībā, bet veiksmīgos konkursa neklātienes kārtas un visus klātienes septiņu pusfinālu dalībniekus gaida stilīgas un atraktīvas balvas. Ikviena konkursa dalībnieka galvenais ieguvums ir ceļu satiksmes noteikumu zināšanas, jo stabilas zināšanas satiksmes drošības jomā ir nepieciešamas gan ikdienā, mērojot ceļu uz skolu, gan vēlāk, kārtojot mopēdu un auto vadītāju eksāmenus.

 

Konkurss notiek 3 posmos no 2017. gada 12. oktobra līdz 2018. gada martam visā Latvijā. Neklātienes sacensības norit interneta vidē, bet 7 pusfināli un fināls - klātienes sacensības - paredzētas Rīgā un Latvijas reģionos.

Lai  piedalītos  konkursā, 6. – 8. klašu skolēniem jāveido komanda (4 – 5 dalībnieki), jāpiesaka komanda māja lapā  www.berniem.csdd.lv. Katrs reģistrētais komandu dalībnieks saņems  savu unikālu konkursa pieejas atslēgu – kodu, kas tieši viņam dos iespēju iepazīties ar uzdevumiem un sniegt pareizās atbildes.

Sākot ar šodienu komandas sāk risināt neklātienes sacensību uzdevumus. Visām komandām uz pieteikumā noradīto e-pastu ir izsūtīti pieejas kodi. Skolēni, kuri vēl nav paspējuši pieteikties konkursam, var to līdz 22.novembrim izdarīt māja lapā www.berniem.csdd.lv.

 

Vēlam veiksmi, pildot neklātienes kārtas uzdevumus! 

Citas ziņas