rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon
16.01.2018.

Konkursa “Gribu būt mobils” Rīgas pusfinālā uzvar Baložu vidusskolas komanda ”Baložu vidusskola”

2018. gada 16. janvārī Motormuzejā, S.Eizenšteina ielā 8, notika konkursa „Gribu būt mobils” pusfināls 10 Rīgas reģiona komandām – „Baložu vidusskola” no Baložu vidusskolas, „Labākie rajonā” no Rīgas 66.speciālā vidusskolas, „Ceļu ABC” no Rīgas 21.vidusskolas, „Ādaži-6.d-5” no Ādažu vidusskolas, „Ātrie un uzmanīgie” no Rīgas 54. vidusskolas, „Ādaži-7.c-1” no Ādažu vidusskolas, „Ķieģelis” no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, „Superzvaigznes” no Rīgas 34.vidusskola un „Mobilie” no Baložu vidusskolas.
15.01.2018.

Pirmais „Gribu būt mobils” pusfināls Rīgas Motormuzejā!

Novēlam visiem Gribu būt mobils pusfinālistiem laimīgu Jauno gadu un veiksmi, piedaloties konkursa „Gribu būt mobils” pusfinālos. Sākot ar 2018. gada 16.janvāri turpināsies konkurss „Gribu būt mobils”, kad septiņos reģionālos pusfinālos piedalīsies desmit labākās reģionu komandas (ne vairāk kā divas komandas no vienas skolas). Martā paredzēts lielais fināls. Septiņi pusfināli no 2018. gada 16. janvāra līdz 15. februārim notiks klātienē Latvijas reģionos un Rīgā.
21.12.2017.

2017. gadā Ādažu vidusskola konkursā “Gribu būt mobils” startēja ar 100 komandām!

2017. gadā konkursam „Gribu būt mobils!” liela popularitāte - 534 komandas no visas Latvijas. Aktīvākās konkursa dalībnieces bija Ādažu vidusskola ar 100 komandām jeb apmēram pieci simti 6. – 8 klašu ādažnieki, kuri vēlējās gūt pārliecību par savām ceļu satiksmes noteikumu zināšanām, Brocēnu vidusskola ar 17 komandām un Priekuļu vidusskola ar 16 komandām. Paldies čaklajiem skolēniem un satiksmes drošību popularizētājiem skolotājiem! Visiem satiksmes dalībniekiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!
07.12.2017.

Apsveicam CSDD konkursa „Gribu būt mobils!” neklātienes kārtas uzvarētājus!

534 komandu dalība Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) ikgadējā konkursa „Gribu būt mobils!” neklātienes kārtā ir noslēgusies un noskaidroti šī gada satiksmes noteikumus zinošākie 6. – 8. klašu skolēni: 1.vietā Nīcas vidusskola komanda „Nīcas brašuļi (konsultējošais skolotājs Pēteris Aivars Pinnis) un Ilūkstes 1. vidusskolas komanda „Naiki” (konsultējošais skolotājs Viktors Jasiņavičs), 2.vietā Kuldīgas Alternatīvā sākumskolas komanda „Kuldīdznieki” (konsultējošā skolotāja Līga Zeidaka), bet 3.vietā Nīcas vidusskola komanda „Piektais spieķis” (konsultējošais skolotājs Pēteris Aivars Pinnis).
24.11.2017.

Konkursa „Gribu būt mobils” neklātienes kārta ir noslēgusies

Neklātienes kārtā pieteicās 534 komandas no 179 skolām. Līdz ar to pārstāvēta ir ievērojama daļa Latvijas pamatskolu un vidusskolu. Šis CSDD konkurss ir īpaši veidots 6.-8.klašu skolēniem – topošajiem un esošajiem jaunajiem mopēdistiem un velosipēdistiem. Apsveicami, ka skolēniem ir liela interese par drošu ceļu satiksmi, ko apliecina lielais dalībnieku skaits. Neklātienes kārtas rezultāti tiks paziņoti līdz 2017. gada 11. decembrim.
13.11.2017.

„Gribu būt mobils” neklātienes kārta vēl līdz 22.novembrim

CSDD konkursam 6.-8. klasēm „Gribu būt mobils” ir pieteikušās 542 komandas no visiem Latvijas reģioniem. Visaktīvākais reģions ir Rīgas reģions ar komandām, bet arī Liepājas reģionā pieteikušās otrajā vietā. Daudzas komandas jau rudens brīvlaikā un pirms tam aktīvi pilda neklātienes kārtas uzdevumus. Viss aktīvākā skola ir Ādažu vidusskola ar 101 komandu , bet arī šīs ir ļoti aktīvas skolas: Ziemeļvalstu ģimnāzija – konkursam pieteiktas 22 komandas, bet Priekuļu vidusskolai ir 15 komandas un Saldus pamatskola ar 11 komandām ir ļoti aktīvi dalībnieki.