rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon
07.03.2019.

Konkursā "Gribu būt mobils" uzvar “Jautrie pūčulēni” no Ērģemes pamatskolas; ieguvēji ir visi!

Trešdien, 6. martā, Rīgas Motormuzejā notika jau par tradīciju kļuvušā 6.-8. klašu skolēnu konkursa par drošību ceļu satiksmē "Gribu būt mobils" fināls. Spraigā cīņā uzvaru guva komanda “Jautrie pūčulēni” no Ērģemes pamatskolas, kurus konsultēja skolotāja Agija Reiniece. 2. vietu ieguva komanda “Ašie motobraucēji” no Brocēnu vidusskolas, kurus konsultēja skolotāja Anete Milta, bet godpilno trešo vietu – komanda “Strauti-1”, kurus konsultēja skolotāja Tija Āboliņa.
26.02.2019.

Konkursa "Gribu būt mobils " fināls jau klāt!

Jauniešiem, kuri vēlas nomainīt savu velosipēdu un uzsākt braukt ar mopēdu, CSDD piedāvā līdzdarboties konkursā "Gribu būt mobils". Skolēni ne vien atbild uz satiksmes drošības jautājumiem, bet ir arī satiksmes drošības vēstneši un skaidro šos jautājumus vienaudžiem skolā vai pilsētā. Šobrīd konkursa finālisti jau gatavojas pavasara sezonai un piedāvās savas kampaņas par to, kā savā starpā ceļu satiksmē droši sadzīvot velosipēdistiem un gājējiem.
06.02.2019.

Kuldīgā noslēdzās konkursa "Gribu būt mobils" pusfināls.

2019. gada 5.februarī V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā notika konkursa „Gribu būt mobils” pēdējais no septiņiem pusfināla posmiem. Kuldīgā uzvaru izcīnīja komanda „Ašie motorbraucēji” (56.13 punkti) no Brocēnu vidusskolas. Otro vietu izcīnīja komanda „Kuldīgas piecīši” no V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas un trešo vietu komanda „Skrunda-3” no Skrundas vidusskolas. Paldies V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolai par sirsnīgo uzņemšanu. Liels paldies visiem pusfināla posmu dalībniekiem un viņu skolotājiem, Jūs esat ieguldījusi lielu darbu mācoties un gatavojot mājas darbus, un esat ieguvusi tik ļoti nepieciešamās ceļu satiksmes drošības noteikumu zināšanas.
31.01.2019.

Preiļos uzvaru izcīna „Bultas007”

Šī gada 31. janvārī pirmo reizi Preiļu 2. vidusskolā notika konkursa „Gribu būt mobils” sestais pusfināla posms. Liels paldies Preiļu 2.vidusskolai par jauko uzņemšanu! Uzvaru izcīnīja Ilūkstes Raiņa vidusskolas komanda „Bultas007” ar 48,75 punktiem. Otro vietu ieguva komanda Garšīgie āboli (47,25 punkti) no Ilūkstes Raiņa idusskolas, bet trešo vietu komanda „Nise” (34,38 punkti) no Daugavpils Centra vidusskolas.
29.01.2019.

„4bikes” – CSDD satiksmes drošības konkursa „Gribu būt mobils!” Tukuma reģiona pusfināla uzvarētāji

2019.gada 29.janvārī, Kandavā notika CSDD rīkotā ceļu satiksmes drošības konkursa „Gribu būt mobils!” piektais reģionālais pusfināls. Tajā uzvarēja Talsu Valsts ģimnāzijas skolas komanda „4bikes”, iegūstot 54.13 punktu no 66 iespējamajiem.
24.01.2019.

Konkursa "Gribu būt mobils" pusfinālistus uzņem Limbažnieki

24.janvārī 6.-8. klašu konkursa par ceļu satiksmes drošību "Gribu būt mobils" reģionālais pusfināls notika Limbažu 3. vidusskolā. Uz sacensībām ieradās reģiona skolu komandas, kas bija parādījušas labākos rezultātus, risinot neklātienes uzdevumus: Jautrie pūčulēni no Ērģemes pamatskolas, PRO meitenes un PONČIKI no Pāles pamatskolas, Aklās pūces un Zubri no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas, Ceļinieki no Jaunpiebalgas vidusskolas, Absolut velo un Letiški no Limbažu 3. vidusskolas, Nosaukums no Limbažu sākumskolas, Straupes džigiti no Straupes pamatskolas.