rollover_closelogin_iconmenu_iconprofile_icon
19.10.2017.

„Gribu būt mobils” un rudens brīvlaiks!

Līdz šodienai 19. oktobra rītam CSDD konkursam 6.-8. klasēm „Gribu būt mobils” ir pieteikušās komandas no visiem Latvijas reģioniem. Bet nākamajā nedēļā sāksies rudens brīvlaiks- īstais brīdis, lai sanāktu kopā un veidotu komandas konkursam „Gribu būt mobils”, kā arī jau izveidotām komandām pildītu neklātienes kārtas uzdevumus! Visaktīvākais reģions pašreiz ir Rīgas reģions ar 94 komandām, bet arī Liepājas reģionā pieteikušās jau 70 komandas. Pārējie reģioni - saraujiet!!!!
12.10.2017.

„Gribu būt mobils” neklātienes kārta ir sākusies!

Šodien, 12. oktobra rītā CSDD konkursa 6.-8. klasēm „Gribu būt mobils” neklātienes kārta ir sākusies. Konkurss „Gribu būt mobils” ir lieliska iespēja jauniešiem apgūt tik nepieciešamās ceļu satiksmes drošības zināšanas topošajiem mopēdu vadītājiem. Konkursa galvenā balva – dāvanu karte izglītojošam ceļojumam 1800 EUR vērtībā. Fināla otrās un trešās vietas ieguvējiem balvā būs ceļojumu dāvanu kartes 600 EUR un 400 EUR vērtībā, bet veiksmīgos konkursa neklātienes kārtas un visus klātienes septiņu pusfinālu dalībniekus gaida stilīgas un atraktīvas balvas. Ikviena konkursa dalībnieka galvenais ieguvums ir ceļu satiksmes noteikumu zināšanas, jo stabilas zināšanas satiksmes drošības jomā ir nepieciešamas gan ikdienā, mērojot ceļu uz skolu, gan vēlāk, kārtojot mopēdu un auto vadītāju eksāmenus.
03.10.2017.

Konkurss „Gribu būt mobils” norit jau 11 gadus!

Viss aktīvākais konkursa „Gribu būt mobils” reģions šogad ir Preiļu reģions ar 30 pieteiktām komandām, bet viss neaktīvākie ir Rīgas un Tukuma reģioni. Konkursa „Gribu būt mobils” neklātienes kārtu varēs uzsākt un uzdevumus pildīt no 12. oktobra. Visas komandas, kuras pieteicās vai vēl pieteiksies konkursam, saņem uzdevumu veikšanai konkursa mājas lapā www.berniem.csdd.lv katra dalībnieka pieejas atslēgu. Pieejas atslēgas nosūta uz pieteikumā norādīto e-pastu. Ieskatieties, vai esat visas pieejas atslēgas saņēmuši un komanda būs darbam gatava. Atcerēsimies, ka iestājoties tumšākam un slapjākam laikam īpašu uzmanību jāvelta ceļu satiksmes dalībnieku drošībai uz ceļa.
19.09.2017.

Pieteikšanās konkursam „Gribu būt mobils” ir sākusies!

Sākot ar šodienu ir iespēja pieteikties konkursam „Gribu būt mobils” . Satiksmes drošības stāvokļa analīze ļauj secināt, ka pastiprināta uzmanība jāpievērš mazaizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku izglītībai un apziņas veidošanai (gājēji, velosipēdisti, mopēdisti, topošie autovadītāji). Šobrīd īpaši aktuāls ir jautājums par pareizas attieksmes veidošanu bērniem un jauniešiem attiecībā pret savu un līdzcilvēku drošību, tai skaitā ceļu satiksmē. Konkurss „Gribu būt mobils” ir lieliska iespēja jauniešiem apgūt tik nepieciešamās ceļu satiksmes drošības zināšanas.
15.09.2017.

CSDD konkurss „Gribu būt mobils” sāk jauno sezonu!

2017./2018. mācību gadā ļoti aktuāls ir un paliek jautājums par ceļu satiksmes noteikumu teorētiskajām zināšanām un to praktisku pielietojumu ikdienā, piedaloties ceļu satiksmē. Lai palīdzētu skolēniem apgūt kvalitatīvas zināšanas par satiksmes drošības jautājumiem, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina visus 6.-8. klašu skolēnus šajā mācību gadā būt mobiliem un piedalīties konkursā „Gribu būt mobils”.